Pronajímejte chatu či chalupu s námi

Máte ve vlastnictví nemovitost na pěkném místě, kterou nevyužíváte? Chtěli byste ji komerčně nabídnout a vytěžit z ní nějaké peníze, ale nevíte, jak na to a nemáte čas se tím zabývat? Tak potom není nic snažšího než využít služeb naší firmy Asic. Zabezpečíme propagaci vaší chaty nebo chalupy na našich portálech. A vy se můžete těšit na rezervace ubytování. Zisky přitom poplynou přímo do vaší kapsy. Více…

Penzion Ema je v Lučanech nad Nisou

Penzion Ema je v Lučanech nad Nisou

Letenky a palubní lístky přes Asic

Potřebujete získat palubní lístek na trajekt anebo letenku do zámoří a nemáte čas na vyřizování potřebných náležitostí? Nechte to na nás, společnost Asic je cestovní agenturou pro individuální turistiku. Zajistíme vám lodní lístky na Scandlines, TT-Line, Fjord Line, Moby Line a další linky,  letenky či pronájem auta. A vy se budete moct vydat na cesty bez starostí.

Asic má nový web

Allround Service International Consulting spouští nový web. Najdete zde veškeré informace, ať už jste majitelem hotelu či penzijonu nebo nám chcete nabídnout chatu či chalupu k pronajmutí. Stejně tak se na nás můžete obrátit, pokud chcete sehnat letenky, auta k pronájmu nebo potřebujete zorganizovat nějaký pobytový zájezd. Nabízíme totiž služby cestovní agentury pro individuální i skupinovou turistiku. U nás si zkrátka vybere každý.